نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رابطه جنسی قبل از ازدواج

875
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48747
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy رابطه جنسی قبل از ازدواج

معرفی خودم و پارتنرم
    سلام، پسر 28 ساله هستم، قصد مهاجرت و تحصیل مجدد دارم
    در ارتباط با دخترخانمی 27 ساله هستم، ایشون هم قصد مهاجرت کاری دارن،

من توی این سال ها دوست دختر نداشتم و اولین تجربه ام هست، برای رفع نیاز جنسی ام خودارضایی می کردم،
    طرف مقابل از همون اول اعلام کردن که قصد رابطه جنسی ندارن و محدود در حد گرفتن دست و بوسه و ... ، ولی در عمل دیدم که این خط قرمزها براشون خیلی محکم نبود و شاید اگه من چیز بیشتری (مثلا رابطه دهانی) موافقت می کردن. از طرفی هم صحبت از ازدواج که شد، گقتن حداقل چندین سال دیگه تمایلی ندارن. البته من هم شرایط ازدواج ندارم.

با روانشناس و مشاوره های مختلف صحبت کردم، 99% گفتن سخت نگیر، رابطه جنسی حق طبیعیه، قدیمی فکر نکن، جامعه مدرن شده باید خودت رو تطبق بدی، اگه هر دوطرف موافق باشن هیچی هیچ اشکالی نداره، تنوع طلب نمیشی ، افراط نخواهی کرد و غیره

ولی ته دلم صاف نمیشه، من افراد غیرپایبند زیادی رو دیدم که به ظاهر خوش گذروندن ولی حالشون خوب نبوده اصلا، تنوع طلب شدن، خیانت کردن، مشکلات روحی پیدا کردن و این از اولین قدم با اولین نفر شروع شده..

از طرف دیگه هم میبینم خیلی هایی که ازدواج کردن هم از ازدواجشون راضی نیستن، خیلی ها از نظر نیاز جنسی با هم مطابقت ندارن، شاید بدن طرف مقابل برای من جذابیت نداشته باشه اصلا، به علاوه خیلی چیزها رو خیلی دیر، بعد از اینکه 2 میلیارد مهریه بدهکار شدن فهمیدن و غیره

من گیر کردم این وسط و واقعا خیلی انرژی ازم گرفته میشه، هربار که خودارضایی می کنم (عموما با عکس پورن) حس بازنده بودن و ناتوانی جنسی بهم دست میده، از اون سمت هم رابطه جنسی خارج از ازدواج رو نمیپسندم.
    توصیه ای دارید؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47301
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه جنسی قبل از ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط armin672 نمایش پست ها
    معرفی خودم و پارتنرم
    سلام، پسر 28 ساله هستم، قصد مهاجرت و تحصیل مجدد دارم
    در ارتباط با دخترخانمی 27 ساله هستم، ایشون هم قصد مهاجرت کاری دارن،

من توی این سال ها دوست دختر نداشتم و اولین تجربه ام هست، برای رفع نیاز جنسی ام خودارضایی می کردم،
    طرف مقابل از همون اول اعلام کردن که قصد رابطه جنسی ندارن و محدود در حد گرفتن دست و بوسه و ... ، ولی در عمل دیدم که این خط قرمزها براشون خیلی محکم نبود و شاید اگه من چیز بیشتری (مثلا رابطه دهانی) موافقت می کردن. از طرفی هم صحبت از ازدواج که شد، گقتن حداقل چندین سال دیگه تمایلی ندارن. البته من هم شرایط ازدواج ندارم.

با روانشناس و مشاوره های مختلف صحبت کردم، 99% گفتن سخت نگیر، رابطه جنسی حق طبیعیه، قدیمی فکر نکن، جامعه مدرن شده باید خودت رو تطبق بدی، اگه هر دوطرف موافق باشن هیچی هیچ اشکالی نداره، تنوع طلب نمیشی ، افراط نخواهی کرد و غیره

ولی ته دلم صاف نمیشه، من افراد غیرپایبند زیادی رو دیدم که به ظاهر خوش گذروندن ولی حالشون خوب نبوده اصلا، تنوع طلب شدن، خیانت کردن، مشکلات روحی پیدا کردن و این از اولین قدم با اولین نفر شروع شده..

از طرف دیگه هم میبینم خیلی هایی که ازدواج کردن هم از ازدواجشون راضی نیستن، خیلی ها از نظر نیاز جنسی با هم مطابقت ندارن، شاید بدن طرف مقابل برای من جذابیت نداشته باشه اصلا، به علاوه خیلی چیزها رو خیلی دیر، بعد از اینکه 2 میلیارد مهریه بدهکار شدن فهمیدن و غیره

من گیر کردم این وسط و واقعا خیلی انرژی ازم گرفته میشه، هربار که خودارضایی می کنم (عموما با عکس پورن) حس بازنده بودن و ناتوانی جنسی بهم دست میده، از اون سمت هم رابطه جنسی خارج از ازدواج رو نمیپسندم.
    توصیه ای دارید؟
    مهم اینه پارتنر شما با رضایت و بدون پشیمانی با شما رابطه داشته باشه. در این صورت شما هیچ نباید خودتون رو سرزنش کنید
    اگه ایشون مایل بودن شما هم نگران نباشید.

اونچه که تعیین کننده اس: رضایت طرفینه
    حالا رابطه غیر کامل برای شما بهتربه نظر میاد.... همون معاشقه و دهانی. فقط دو طرفه باشه هر دو ظرف سودمند بشن
    ویرایش توسط رامین ع : 01-06-2023 در ساعت 01:17 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46142
    تشکـر
    81
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : رابطه جنسی قبل از ازدواج

به نام خدا

این نوع رابطه از نظر اسلامی به دلایل زیادی منع شده
    که این دلایل بعضاً ریشه های پزشکی هم دارن
    مثلا از نظر علم روانپزشکی این روابط میل به رابطه بارگی و روابط جنسی متعدد رو افزایش میده و تنوع طلبی بدون ایجاد حس رضایت ( سیر شدن ) رو در فرد افزایش میده
    و چنین فردی عملا از زندگی زناشویی و روابط جنسیش راضی نیست

از نظر علم پزشکی هم مستعد ویروس های منتقله از روابط جنسی محافظت نشده هستش

ا
    ویرایش توسط sh..... : 02-16-2023 در ساعت 07:18 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)